wczytywanie strony...
przejdź do sklepu on-line Umów wizytę on-line w booksy

Depilacja

Depilacja – w trosce (nie tylko) o skórę

Dla współczesnych kobiet pozbywanie się niechcianych włosków jest tak naturalne, jak następujące po sobie pory roku. I niezależnie od pory roku chcemy aby nasza skóra była jedwabiście gładka. Golenie jednorazowymi maszynkami odchodzi – zasłużenie – do lamusa: ich codzienne używanie podrażnia skórę, jest czasochłonne, łatwo o nieprzyjemne skaleczenia, a do tego przyczynia się do produkcji ton plastiku, który po chwili od zakupu ląduje w koszu na śmieci. Idealnym rozwiązaniem zarówno dla naszej skóry jak i Planety jest depilacja. Najskuteczniejszym rodzajem depilacji jest depilacja laserowa (epilacja).

Zbawienne właściwości depilacji laserowej

W salonie Constance Beauty Clinic w Krakowie zabiegi depilacji laserowej wykonujemy najnowszym i najmocniejszym na rynku laserem diodowym. Wysoka moc idzie w parze z ultraszybkimi impulsami, a zastosowanie funkcji chłodzącej pozwala na przeprowadzenie bezbolesnego i komfortowego zabiegu. Laser diodowy Primelase Exellence to gwarancja bezpiecznej depilacji, którą można wykonywać przez cały rok. Jej trwałymi efektami będziesz się cieszyć jeszcze dłużej.

Różne rodzaje w(ł)osków

Nie wszyscy decydują się na laserowe usuwanie włosków. Dla tych, których nie przekonuje moc wiązki promieni emitowanych przez laser, mamy w ofercie inną metodę depilacji. Równie skuteczną, lecz czasową. Mowa oczywiście o depilacji woskiem. Po takim zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą przez 3-4 tygodnie. W zależności od rodzaju skóry oraz włosów Klienta dobieramy odpowiedni rodzaj wosku, aby móc osiągnąć jak najskuteczniejszy efekt. Zanim zdecydujesz się na zabieg depilacji woskiem sprawdź, czy nie występują u Ciebie przeciwskazania do jego wykonania. Wbrew pozorom, jest ich więcej niż przy depilacji laserowej.

A zatem, depilacja laserowa czy depilacja woskiem? Dokonaj wyboru i zapomnij o niechcianych włosach. Bujna czupryna? Tylko na głowie.

Kup voucher

Voucher podarunkowy na zabiegi w naszej klinice, to idealny prezent dla osoby dbającej o zdrowie i wygląd. Podaruj prezent bliskiej osobie:

  1. wybierz rodzaj voucheru: elektroniczny albo tradycyjny
  2. wybierz kwotę lub zabieg z listy naszych bestsellerów
  3. wpisz dla kogo ma być zaproszenie
  4. złóż i opłać zamówienie
  5. oczekuj na przesyłkę
Wiecej informacji
Odwiedź nas

Pn.-Pt. 8:00-21:00
  Sb. 8:00-15:00

Józefa Marcika 12
  30-443 Kraków