wczytywanie strony...
przejdź do sklepu on-line Umów wizytę on-line w booksy

Kobido - lifting twarzy po japońsku

Czym jest kobido?

To tradycyjna, wywodząca się z okresu Muromachi, japońska technika masażu. Polega na poddaniu skóry i mięśni kilku następującym po sobie rodzajom masażu, których finalny efekt jest zbliżony do kosmetycznego liftingu twarzy.

Jak działa masaż kobido na naszą skórę, mięśnie?

Podczas zabiegu oddziałujemy różnymi technikami masażu na kilka ważnych aspektów.

 • Działamy rozluźniająco na napięte mięśnie, które napinają się pod wpływem różnych negatywnych emocji, gdzie tworzą się napięcia mięśni i dochodzi do bólów. Mogą one powodować inne problemy np. bóle głowy, karku a także bóle zębów poprzez mocne zaciskanie zębów.
 • W następnym etapie masażu przechodzimy do drenażu limfatycznego by pobudzić układ krążenia i limfy w celu usprawnienia ich przepływu, odżywiającego tkanki. Skóra zostaje odświeżona, dotleniona, a obrzęki twarzy i okolic oczu są zmniejszone.
 • Przechodząc przez kolejny etap masażu wykonujemy głęboki relaks i rozgrzanie tkanek by przygotować skórę i mięśnie do właściwego liftingu twarzy.
 • Lifting twarzy, do którego używamy głębokie techniki wykonywane w różnym stopniu natężenia i ucisku w celu poprawienia owalu twarzy, wygładzenia zmarszczek, poprawienia ukrwienia skóry, podniesienia policzków, zmniejszenia opuchlizny, zlikwidowania sztywności twarzy oraz rozluźnienia i relaksu.

Masaż kobido szczególnie polecany jest zmagającym się ze słabą, opadającą, nieelastyczną skórą, którą pobudzi do regeneracji, wzmocni i ściągnie. Nieocenione są także jego możliwości w walce z napięciem psychicznym i jego nieprzyjemnymi fizycznymi konsekwencjami.

Japoński lifting skóry twarzy nie jest wskazany w przypadku gorączki, problemów z ciśnieniem i uszkodzeń skóry w miejscu, które ma zostać poddane masażowi.

Cena:

Taping twarzy:

  Kup voucher

  Voucher podarunkowy na zabiegi w naszej klinice, to idealny prezent dla osoby dbającej o zdrowie i wygląd. Podaruj prezent bliskiej osobie:

  1. wybierz rodzaj voucheru: elektroniczny albo tradycyjny
  2. wybierz kwotę lub zabieg z listy naszych bestsellerów
  3. wpisz dla kogo ma być zaproszenie
  4. złóż i opłać zamówienie
  5. oczekuj na przesyłkę
  Wiecej informacji
  Odwiedź nas

  Pn.-Pt. 8:00-21:00
    Sb. 8:00-15:00

  Józefa Marcika 12
    30-443 Kraków