wczytywanie strony...
przejdź do sklepu on-line Umów wizytę on-line w booksy

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia są problemem dotyczącym wielu osób, częściej jednak występują u kobiet. Powstają w momencie nadmiernego gromadzenia melaniny w skórze.

Przebarwieniami nazywamy plamy różnej wielkości i kształtu występujące na skórze różniące się znacznie kolorem od zdrowej skóry. Mogą występować na całym ciele. Są to:

 • piegi,
 • plamy soczewicowate
 • melasma, zwana również ostudą

Tworzenie się przebarwień jest naturalne i miewa różnorodne podłoże. Skłonność do przebarwień może być przekazana genetycznie, wywołuje je zbyt długie przebywanie na słońcu lub problemy z gospodarką hormonalną. Tym zmianom skórnym można zapobiegać a gdy mimo to wystąpią, pozbyć się ich przy pomocy nowoczesnych technik kosmetycznych.

Działanie kuracji Cosmelan

Jedną z terapii w gabinecie medycyny estetycznej do walki z przebarwieniami jest Cosmelan. To zabieg przeznaczony dla osób zmagającymi się z różnego typu przebarwieniami. Jego celem jest przywrócenie przebarwionej skórze jasnych tonów. Uboczną, pozytywną konsekwencją tej terapii jest większa sprężystość skóry. Kuracja oferowana jest posiadaczom każdej karnacji (fototypu skóry).

Przebieg leczenia     

W skład tej nad podziw skutecznej terapii wchodzi zabieg przeprowadzany w gabinecie - nałożenie maseczki, którą należy nosić przez pewien czas. Następnie, przez kwartał, kuracja jest kontynuowana samodzielnie przez pacjenta i polega na aplikowaniu na obszar zabiegowy kremu Cosmelan.

Cena:

  Kup voucher

  Voucher podarunkowy na zabiegi w naszej klinice, to idealny prezent dla osoby dbającej o zdrowie i wygląd. Podaruj prezent bliskiej osobie:

  1. wybierz rodzaj voucheru: elektroniczny albo tradycyjny
  2. wybierz kwotę lub zabieg z listy naszych bestsellerów
  3. wpisz dla kogo ma być zaproszenie
  4. złóż i opłać zamówienie
  5. oczekuj na przesyłkę
  Wiecej informacji
  Odwiedź nas

  Pn.-Pt. 8:00-21:00
    Sb. 8:00-15:00

  Józefa Marcika 12
    30-443 Kraków