wczytywanie strony...
przejdź do sklepu on-line Umów wizytę on-line w booksy

HIFU - lifting bez skalpela

HIFU to jedna z nowszych technologii na rynku pozwalająca na zachowanie młodego wyglądu, przy minimalnym wykluczeniu z życia zawodowego. Jest to bezoperacyjny lifting przy użyciu głębokich, zogniskowanych ultradźwięków o dużym natężeniu. Zabieg ten nie uszkadza powierzchownie skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych jej warstwach.

Dlatego też skóra nie potrzebuje odpoczynku czy leczenia. Zabieg przynosi widoczną poprawę bezpośrednio po wykonaniu, dalsze korekty pojawiają się z czasem, gdy dobiegnie końca okres przebudowy skóry.

HIFU - ultradźwięki na głębokie warstwy skóry

Zabieg polega bowiem na oddziaływaniu ultradźwięków - w kontrolowany sposób, dobrany do potrzeb skóry klienta - na tkankę podskórną, która w następstwie bezbolesnych mikrouszkodzeń pobudzona jest do regeneracji i przebudowy.

Kuracja HIFU MED LIFT przeprowadzana jest jeden raz, po około 12 tygodniach można powtórzyć ją dla wzmocnienia pozytywnych skutków. Te utrzymują się w przybliżeniu 24 miesiące.

Cena:

 • Kolana:
 • Ramiona:
 • Brzuch częściowy:
 • Brzuch cały:
 • Pośladki:
 • Uda

  Kup voucher

  Voucher podarunkowy na zabiegi w naszej klinice, to idealny prezent dla osoby dbającej o zdrowie i wygląd. Podaruj prezent bliskiej osobie:

  1. wybierz rodzaj voucheru: elektroniczny albo tradycyjny
  2. wybierz kwotę lub zabieg z listy naszych bestsellerów
  3. wpisz dla kogo ma być zaproszenie
  4. złóż i opłać zamówienie
  5. oczekuj na przesyłkę
  Wiecej informacji
  Odwiedź nas

  Pn.-Pt. 8:00-21:00
    Sb. 8:00-15:00

  Józefa Marcika 12
    30-443 Kraków