wczytywanie strony...
przejdź do sklepu on-line Umów wizytę on-line w booksy

Zmarszczki czoła

Zmarszczki czoła

Z wiekiem nasza skóra przestaje produkować tak bardzo nam potrzebny kolagen. Jeśli do tego dołożymy stres, mocną mimikę twarzy, grawitację, używki, to możemy być pewni, że zmarszczki na czole z pewnością się pojawią. Podstawowym zabiegiem pozwalającym nam pozbyć się tych zmarszczek jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. W medycynie estetycznej stosuję się toksynę w postaci oczyszczonej, która rozwija się w specjalnych warunkach, dzięki temu mamy pewność, iż wykonany zabieg nie będzie szkodliwy dla naszego zdrowia.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z użyciem dwóch toksyn: BOTOX i AZZALURE

Toksyna botulinowa umieszczana jest pod skórą za pośrednictwem specjalnej, cienkiej igły i iniekcji. W miejscu, w które wprowadzono toksynę nie powstaną zmarszczki mimiczne. Toksyna powstrzymuje bodźce nerwowe, tym samym porażając mięśnie twarzy służące do „robienia min”, które, powtarzane, prędzej czy później kończą się pojawieniem się zmarszczki. Efekt ten utrzymuje się pół roku, zaś wpływ toksyny widoczny jest kilka dni po zabiegu.

Czego nie wolno po zabiegu?

Po pierwsze, należy zatroszczyć się o higienę obszaru zabiegowego. Nie zaleca się intensywnej aktywności fizycznej w dniu iniekcji, nie należy odwiedzać pływalni ani sauny, nie wolno także korzystać z transportu lotniczego.

Zanim poddamy się zabiegowi sprawdźmy, czy nie przyjmujemy określonych leków (aminoglikozydy, aminochinolony, tetracykliny). Nie należy przyjmować botoksu także wówczas, gdy cierpimy na zespół Lamberta-Eatona lub zaburzenia przewodnictwa nerwowego, w czasie ciąży i laktacji.

Cena uzależniona jest od ilości podanych jednostek.

  Kup voucher

  Voucher podarunkowy na zabiegi w naszej klinice, to idealny prezent dla osoby dbającej o zdrowie i wygląd. Podaruj prezent bliskiej osobie:

  1. wybierz rodzaj voucheru: elektroniczny albo tradycyjny
  2. wybierz kwotę lub zabieg z listy naszych bestsellerów
  3. wpisz dla kogo ma być zaproszenie
  4. złóż i opłać zamówienie
  5. oczekuj na przesyłkę
  Wiecej informacji
  Odwiedź nas

  Pn.-Pt. 8:00-21:00
    Sb. 8:00-15:00

  Józefa Marcika 12
    30-443 Kraków